• Image
  • Image
  • Image

KURS NURKOWANIA

KURS NURKOWANIA

Kurs nurkowania

Podstawowy kurs nurkowy P1, to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały. Zajęcia prowadzone są wg międzynarodowego standardu szkolenia KDP/CMASSzkolenie nurka obejmuje 9 nurkowań w wodach otwartych (jeziorze), gdzie nauczymy Cię bezpiecznego nurkowania do głębokości 20 m.

Dlaczego nie nurkujemy na basenie? Ponieważ Twoje nurkowania po skończonym kursie będą odbywać się w jeziorach i morzach. Robiąc kurs na basenie pozbywasz się kilku nurkowań w środowisku, w którym będziesz pływać, bo przecież nie robisz kursu po to, aby podziwiać płytki łazienkowe …to przecież możesz zrobić w sklepie.

Zajęcia teoretyczne obejmują zagadnienia bezpiecznego nurkowania, sprzętu nurkowego, patofizjologii, fizyki nurkowej, gdzie nauczymy Cię obliczać zapas powietrza na dane nurkowanie oraz środowiska wodnego, gdzie opowiemy Ci o sposobie nurkowania w jeziorach i morzach.

Nasza szkoła nurkowa oferuje indywidualny kurs nurka w cenie kursu grupowego. Zajęcia pod wodą prowadzimy jeden na jeden z instruktorem. Poświecimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Jeżeli nie jesteś pewien czy to sport dla Ciebie zawsze możesz spróbować nurkowania zapoznawczego – demonstracyjnego.

Po kursie otrzymasz od nas książeczkę płetwonurka oraz międzynarodowy certyfikat, który będzie Cię uprawniać do nurkowania na całym świecie.

Kurs nurkowania

Kurs nurkowania

Kurs nurkowania

Podstawowy kurs nurkowy P1, to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały. Zajęcia prowadzone są wg międzynarodowego standardu szkolenia KDP/CMAS.

Szkolenie nurka obejmuje 9 nurkowań w wodach otwartych (jeziorze), gdzie nauczymy Cię bezpiecznego nurkowania do głębokości 20m.

Dlaczego nie nurkujemy na basenie? Ponieważ Twoje nurkowania po skończonym kursie będą odbywać się w jeziorach i morzach. Robiąc kurs na basenie pozbywasz się kilku nurkowań w środowisku, w którym będziesz pływać, bo przecież nie robisz kursu po to, aby podziwiać płytki łazienkowe … to przecież możesz zrobić w sklepie.

Zajęcia teoretyczne obejmują zagadnienia bezpiecznego nurkowania, sprzętu nurkowego, patofizjologii, fizyki nurkowej, gdzie nauczymy Cię obliczać zapas powietrza na dane nurkowanie oraz środowiska wodnego, gdzie opowiemy Ci o sposobie nurkowania w jeziorach i morzach.

Nasza szkoła nurkowa oferuje indywidualny kurs nurka w cenie kursu grupowego. Zajęcia pod wodą prowadzimy jeden na jeden z instruktorem. Poświecimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz.

Jeżeli nie jesteś pewien czy to sport dla Ciebie zawsze możesz spróbować nurkowania zapoznawczego – demonstracyjnego

Po kursie otrzymasz od nas książeczkę płetwonurka oraz międzynarodowy certyfikat, który będzie Cię uprawniać do nurkowania na całym świecie.