• Image
  • Image
  • Image

KURS NURKOWANIA

KURS NURKOWANIA

Kurs nurkowania

Podstawowy kurs nurkowy P1, to kurs dla osób, które nigdy wcześniej nie nurkowały. Zajęcia prowadzone są wg międzynarodowego standardu szkolenia KDP/CMASSzkolenie nurka obejmuje 9 nurkowań w wodach otwartych (jeziorze), gdzie nauczymy Cię bezpiecznego nurkowania do głębokości 20 m.

Dlaczego nie nurkujemy na basenie? Ponieważ Twoje nurkowania po skończonym kursie będą odbywać się w jeziorach i morzach. Robiąc kurs na basenie pozbywasz się kilku nurkowań w środowisku, w którym będziesz pływać, bo przecież nie robisz kursu po to, aby podziwiać płytki łazienkowe …to przecież możesz zrobić w sklepie.

Zajęcia teoretyczne obejmują zagadnienia bezpiecznego nurkowania, sprzętu nurkowego, patofizjologii, fizyki nurkowej, gdzie nauczymy Cię obliczać zapas powietrza na dane nurkowanie oraz środowiska wodnego, gdzie opowiemy Ci o sposobie nurkowania w jeziorach i morzach.

Nasza szkoła nurkowa oferuje indywidualny kurs nurka w cenie kursu grupowego. Zajęcia pod wodą prowadzimy jeden na jeden z instruktorem. Poświecimy Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Jeżeli nie jesteś pewien czy to sport dla Ciebie zawsze możesz spróbować nurkowania zapoznawczego – demonstracyjnego.

Po kursie otrzymasz od nas książeczkę płetwonurka oraz międzynarodowy certyfikat, który będzie Cię uprawniać do nurkowania na całym świecie.